horror-w-arkham-trzecia-edycja-wsrod-mrocznych-fal

Opis gry:

Popłyniemy do rafy i zanurzymy się w czarną otchłań, dotrzemy do usianego kolumnami miasta Cyklopów Y’ha-nthlei i w tej siedzibie Morskich Istot będziemy mieszkać w chwale i wspaniałościach na wieki.

– H.P. Lovecraft, Widmo nad Innsmouth

W tym dodatku do gry Horror w Arkham (trzecia edycja) wasze śledztwo poprowadzi was poza Arkham do innych nieszczęśliwych miasteczek Massachusetts. Dwa nowe, dwustronne kafelki dzielnic pozwolą wam odwiedzić pełne życia Kingsport i Innsmouth, a nowe kafelki tajemnic pozwolą wam wyprawić się nawet poza ich granice, by zbadać samą Diabelską rafę czy Dziwny, wysoki dom. W tej przygodzie będziecie towarzyszyć ośmiu nowym badaczom, wśród których są między innymi Pete „Włóczęga” czy listonoszka Stella Clark.

Wasze cele są jasno określone w ramach czterech nowych scenariuszy, w których staniecie twarzą w twarz z okropnościami ukrytymi wśród oceanicznych głębin. Dzięki ponad 150 nowym kartom wydarzeń i spotkań, nowym kartom atutów, potworów i spotkań oraz mechanice rozprzestrzeniającej się grozy, Wśród mrocznych fal to prawdziwy podwodny skarb, zachęcający do zanurzenia się w jedne z najwspanialszych historii z uniwersum Cthulhu!

Uwaga! To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagana jest gra Horror w Arkham 3 edycja

 

Zawartość pudełka:

karty
kafle
żetony
instrukcja

 

Podstawowe informacje:

liczba graczy: 1-6
wiek: 14+
czas rozgrywki: 120 – 180 min.
wydawca: Galakta
autor: Daniel Clark (I), Philip D. Henry
wydanie: polskie

Ocena rozgrywki:

Losowość

Interakcja:

Złożoność

Okiem Gracza:

Najczęsciej zadawane pytania:

Czy gra Horror w Arkham (trzecia edycja): Wśród mrocznych fal jest samodzielną produkcją?

Nie, Wśród mrocznych fal to dodatek do gry planszowej Horror w Arkham (trzecia edycja) . Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry.

Ile nowych scenariuszy wprowadza dodatek Horror w Arkham: Wśród mrocznych fal?

Dodatek wprowadza cztery nowe scenariusze.

Ile nowych kart wprowadza dodatek Horror w Arkham: Wśród mrocznych fal?

Dodatek wprowadza ponad 150 nowych kart wydarzeń, atutów, potworów, stanów oraz nowemu rodzajowi kafelków.

Redakcja okiemgracza.pl
Redakcja okiemgracza.pl

Arkadiusz "Święty" Świętoń, Mateusz "Owca" Owczarek, Michał "Foka" Zając

Zapaleni miłośnicy gier planszowych, którzy od wielu lat eksplorują różnorodny świat tych gier. Ich pasja do gier wykracza poza zwykłą rozrywkę; wolne chwile poświęcają na szczegółową analizę nowych gier, zagłębiając się w ich mechanikę, strategie i elementy tematyczne. Ich podejście do gier jest zarówno intelektualne, jak i przyjemne, co czyni ich szanowanymi postaciami w społeczności graczy.

Ocena ogólna:

5/5