Z cyklu kup i rzuć na kupkę #1

W trakcie kulinarnych przygotowań w NAPIĘCIU światecznej atmosfery, kiedy za oknem hula sroga ZIMA, pozytywnie zaskoczył mnie Mikołaj. Za pośrednictwem znanej firmy kurierskiej zostawił pod chioinką… znaczy pod drzwiami torbę pełną prezentów. Niczym małe dziecko zabrałem się za rozpakowywanie KASKADY CUDOWNYCH paczek. Oto pozycje, które wzbogaciły moją kolekcje:

Wysokie Napięcie Wersja Doładowana – nowa edycja z kosmetycznymi zmianami, ale widziałem, że mapy też są już aktualizowane do tej wersji, więc postanowiłem pójść z duchem czasu i dołożyć kolejne pudełko z logo nieodżałowanej Lacerty.

Wieczna Zima Paleoamerykanie – jeden z hiciorów KS w polskiej wersji językowej dzięki Galakcie. Deckbuilding w znośnej przeze mnie formie połączony z worker placementem i area control. Gruby mix, więc grube pudełko.

Kaskadia: Pomniki Przyrody – dodatek do bardzo luźnej gierki typu układanie płytek. Tworzymy habitaty, zapełniany je zwierzątkami i punktujemy 🙂

Cywilizacja Poprzez Wieki: Cuda i Liderzy – dodatek do gry, której nie muszę przedstawiać. 😉 Dopiero co wrócił na rynek, nie czekałem, aż się znowu wyprzeda i będzie chodził na rynku wtórnym po 200 zł. Ciekawe czy kiedykolwiek trafi na stół 😃??

Dajcie znać w komenatrzach co sądzicie o nowych tytułach 🙂 

Ekspert okiemgracza.pl
Ekspert okiemgracza.pl

Mateusz ,,Owca" Owczarek

Zapalony miłośnik gier planszowych, który od dziesięciu lat eksploruje różnorodny świat tych gier. Jego pasja do gier wykracza poza zwykłą rozrywkę; wolne chwile poświęca na szczegółową analizę nowych gier, zagłębiając się w ich mechanikę, strategie i elementy tematyczne. Jego podejście do gier jest zarówno intelektualne, jak i przyjemne, co czyni go szanowaną postacią w społeczności graczy.

Ocena ogólna:

4.8/5