Zbiera się na deszcz, już smoki grzmią.
Rozwścieczony wiatr tańczy swoje fru,
lubię deszcz...

Opis gry:

W grze Na Skrzydłach Smoków wcielicie się w rolę znawcy tych mitycznych stworzeń w świecie Wyrmspan, gdzie spotkać można smoki wszystkich kolorów, rozmiarów i kształtów. Uzyskując dostęp do labiryntu, który niedawno odkryłeś na swojej ziemi, zachęć te piękne stworzenia, aby zadomowiły się w bezpiecznym zakątku twoich jaskiń.
Podczas gry będziecie budować sanktuarium dla fantastycznych bestii. Zaczniecie skromnie, lecz z czasem zaprosicie do swych jaskiń wiele różnych okazów, łącząc ze sobą ich zdolności i zyskując przychylność Smoczej Gildii.
Zbieżność nazw nie jest przypadkowa. Na Skrzydłach Smoków została zainspirowana mechaniką gry Na Skrzydłach, lecz stanowi zupełnie osobny tytuł, niekompatybilny z pierwowzorem.

Podstawowe informacje:

Autorka: Connie Vogelmann
Grafiki: Clémentine Campardou
Wydawnictwo: Rebel.pl
Liczba graczy: 1-5
Czas gry: 90 minut
Wiek: od 14 lat
Premiera: 2024

Nasze oczekiwania:

Okiem Gracza:

Redakcja okiemgracza.pl
Redakcja okiemgracza.pl

Arkadiusz "Święty" Świętoń, Mateusz "Owca" Owczarek, Michał "Foka" Zając

Zapaleni miłośnicy gier planszowych, którzy od wielu lat eksplorują różnorodny świat tych gier. Ich pasja do gier wykracza poza zwykłą rozrywkę; wolne chwile poświęcają na szczegółową analizę nowych gier, zagłębiając się w ich mechanikę, strategie i elementy tematyczne. Ich podejście do gier jest zarówno intelektualne, jak i przyjemne, co czyni ich szanowanymi postaciami w społeczności graczy.

Ocena ogólna:

5/5