HoMM III: The Board Game z trzema nowymi dodatkami na Gamefound!

Archon Studio, wiodąca polska firma specjalizująca się w grach planszowych, figurkach i terenach do gier RPG, właśnie ogłosiła, że gra „Heroes of Might & Magic III: The Board Game” będzie dostępna na platformie Gamefound z trzema ekscytującymi nowymi rozszerzeniami!

Pierwsza kampania na Kickstarterze odniosła niebywały sukces – projekt wsparło niemal 27 tysięcy osób. Zebrana kwota również robi wrażenie – było to bowiem 3 834 885 euro. Niektórzy mogą się zastanawiać, dlaczego firma zdecydowała się na kolejną kampanię crowdfundingową zamiast skorzystać z innych form dystrybucji.

Jednym z głównych powodów tej decyzji są wysokie oczekiwania wielu osób, które przegapiły oryginalną kampanię oraz opcję late pledge. Uruchomienie kolejnej kampanii pozwoli wspierającym na zakup wszystkich dostępnych elementów gry (nawet tych, które były dostępne tylko na targach i w sklepie internetowym). Wydawca jednocześnie jasno zaznacza, że nowa kampania nie rozpocznie się, dopóki oryginalna kampania nie zostanie dostarczona do wspierających. Najpierw wszyscy wspierający muszą otrzymać swoje zamówienia w całości, a dopiero potem będą mogli udać się do Krewlod, Wymiarów Żywiołów oraz wypłynąć do Regny!

Obserwuj stronę kampanii teraz, aby otrzymać unikalną figurkę popiersia „Crag Hack”!

 

Crag Hack

Twierdza, Wrota Żywiołów, Przystań

Każde rozszerzenie wprowadzi nowe funkcje i elementy, które urozmaicą rozgrywkę. Nowe dodatki obejmują podziemia, do których można wejść i wyjść tylko przez odpowiednie przejścia. Pojawią się również wyspy i woda, które można przemierzać statkiem. Innym elementem będą portale, które pozwolą graczowi szybko przemieszczać się po mapie.

I to dopiero początek kolejnej wielkiej przygody, gdyż Archon wprowadza trzy nowe frakcje do gry: Twierdza, Wrota Żywiołów i Przystań. Tak jest! Ostatnia frakcja znana jest z fanowskiego moda „Horn of the Abyss”. Dzięki współpracy z HOTA Crew, Archon może dostarczyć Przystań, którą znacie i kochacie.

Słowo od zespołu Archon Studio

Heroes of Might and Magic III to gra, na którą poświęciłem najwięcej czasu. Rok 2000 – pierwszy komputer. Miałem zainstalowane „Heroesy„, w które gram do dziś. Zmieniałem komputery – a gra pozostała ta sama. To ogromna przyjemność ponownie pracować nad tym projektem.” – Michał Tukan, Kierownik Projektu

„Z wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność. Nie inaczej było podczas pracy nad fabułą tego tytułu. Z jednej strony była to niepowtarzalna okazja do rzucenia nowego światła na historie uwielbiane przez miliony. Z drugiej, jest to ogromna presja, aby nie tylko stworzyć dobrą grę i angażującą fabułę, ale, co może nawet ważniejsze, historię wierną oryginalnej wizji. Wyzwanie było ogromne, ale skłamałbym, gdybym powiedział, że nie miałem tyle frajdy, co dziecko mogące ponownie zagłębić się w świat Enroth.” – Alex Kubiak, Projektant Kampanii Solo

„Trudno mi nawet powiedzieć, kiedy dokładnie zaczęła się moja przygoda z serią „Heroes”, chociaż, jak większość osób, najwięcej czasu spędziłem z „Heroes of Might and Magic III”, do których wracam mimo upływu czasu. Jak wspomniałem wcześniej, cała seria „Heroes” ma dla mnie ogromne znaczenie, a możliwość pracy nad wersją planszową znanej „trójki” jest nieopisana. Ta gra jest z nami dzięki społeczności, która trzyma się razem i nie pozwala o niej zapomnieć. To my wszyscy przypominamy, że „Heroes of Might and Magic III” nadal tu jest i nigdzie się nie wybiera.” – Kamil Białkowski, Autor Gry

Twierdza

Archon Studio

Archon Studio to dynamicznie rozwijająca się polska firma specjalizująca się w produkcji figurek, plastikowych terenów i akcesoriów dla miłośników RPG i gier wojennych. Firma znana jest również jako wydawca gier planszowych, w tym tak popularnych tytułów jak Heroes of Might and Magic III, Wolfenstein i Masters of the Universe.
Archon Studio wyróżnia się innowacyjnością i dążeniem do perfekcji. Dzięki nowoczesnemu zakładowi produkcyjnemu wyposażonemu w maszyny CNC, firma oferuje wysokiej jakości produkty z plastiku HIPS. Więcej informacji można znaleźć na stronie: archon-studio.com

Ubisoft

Ubisoft to twórca światów, zaangażowany we wzbogacanie życia graczy poprzez oryginalne i niezapomniane doświadczenia rozrywkowe. Globalne zespoły Ubisoft tworzą i rozwijają głębokie i zróżnicowane portfolio gier, w tym takie marki jak Assassin’s Creed®, Brawlhalla®, For Honor®, Far Cry®, Tom Clancy’s Ghost Recon®, Just Dance®, Rabbids®, Tom Clancy’s Rainbow Six®, The Crew® i Tom Clancy’s The Division®. Dzięki Ubisoft Connect, gracze mogą cieszyć się ekosystemem usług wzbogacających ich doświadczenia w grach, zdobywać nagrody i łączyć się z przyjaciółmi na różnych platformach. Z Ubisoft+, usługą subskrypcyjną, mają dostęp do rosnącego katalogu ponad 100 gier Ubisoft i DLC.  Więcej informacji można znaleźć na stronie: ubisoftgroup.com

Śledź kampanię, aby nie przegapić żadnej kluczowej informacji!

Przycisk Śledzenia

© 2024 Ubisoft Entertainment. Wszelkie prawa zastrzeżone. Might & Magic, Heroes, Ubisoft i logo Ubisoft to zarejestrowane lub niezarejestrowane znaki towarowe firmy Ubisoft.

Ekspert okiemgracza.pl
Ekspert okiemgracza.pl

Mateusz ,,Owca" Owczarek

Zapalony miłośnik gier planszowych, który od dziesięciu lat eksploruje różnorodny świat tych gier. Jego pasja do gier wykracza poza zwykłą rozrywkę; wolne chwile poświęca na szczegółową analizę nowych gier, zagłębiając się w ich mechanikę, strategie i elementy tematyczne. Jego podejście do gier jest zarówno intelektualne, jak i przyjemne, co czyni go szanowaną postacią w społeczności graczy.

Ocena ogólna:

4.9/5