horror-w-arkham-tajemnice-zakonu

Opis gry:

Po zmroku na ulicach Arkham słychać upiorne zawodzenie niespokojnych dusz, a w mroku można dojrzeć wałęsające się ghoule. Porzucone portale łączą naszą rzeczywistość z nieznanym wymiarem koszmaru, a tajemniczy Zakon Srebrnego Świtu knuje w eleganckiej dzielnicy French Hill, aby posiąść jeszcze większą potęgę.

Dodatek Horror w Arkham: Tajemnice zakonu wprowadza dwie nowe dwustronne kafelki dzielnic, w tym wspomnianą już dzielnicę French Hill, oraz budzące grozę Podziemia, do gry Massachusetts – jeden z dawnych regionów Arkham. Do waszego zespołu dołączy również czterech zupełnie nowych badaczy, takich jak niezłomny żołnierz Mark Harrigan czy pewna siebie pilotka Winifred Habbamock.

Dodatek wprowadza trzy nowe scenariusze, w których badacze zmierzą się z widmami, kultystami i stawią czoło głębi samych Podziemi. Sekrety Zakonu pozwolą wam wkroczyć do skarbca pełnego upiornych przygód i opowieści, dzięki ponad 130 nowym kartom wydarzeń, atutów, potworów, stanów oraz nowemu rodzajowi kafelków.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagana jest gra Horror w Arkham 3 edycja

 

Zawartość pudełka:

5 kafelków dzielnic
4 badaczy
3 scenariusze
258 kart
23 żetony
instrukcja

 

Podstawowe informacje:

liczba graczy: 1-6
wiek: 14+
czas rozgrywki: 120 – 180 min.
wydawca: Galakta
autor: Philip D. Henry
wydanie: polskie

Ocena rozgrywki:

Losowość

Interakcja:

Złożoność

Okiem Gracza:

Najczęsciej zadawane pytania:

Jakie nowe elementy wprowadza dodatek Horror w Arkham: Tajemnice zakonu?

Dodatek wprowadza dwie nowe dwustronne kafelki dzielnic, w tym wspomnianą już dzielnicę French Hill, oraz budzące grozę Podziemia, do gry Massachusetts – jeden z dawnych regionów Arkham.

Jakie są nowe postacie w dodatku Horror w Arkham: Tajemnice zakonu?

Dodatek wprowadza czterech nowych badaczy, takich jak niezłomny żołnierz Mark Harrigan czy pewna siebie pilotka Winifred Habbamock.

Ile nowych scenariuszy wprowadza dodatek Horror w Arkham: Tajemnice zakonu?

Dodatek wprowadza trzy nowe scenariusze.

Ile nowych kart wprowadza dodatek Horror w Arkham: Tajemnice zakonu?

Dodatek wprowadza ponad 130 nowych kart wydarzeń, atutów, potworów, stanów oraz nowemu rodzajowi kafelków.

Czy dodatek Horror w Arkham: Tajemnice zakonu jest samodzielną produkcją?

Nie, Tajemnice Zakonu to dodatek do gry planszowej Horror w Arkham (trzecia edycja) . Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry.

Redakcja okiemgracza.pl
Redakcja okiemgracza.pl

Arkadiusz "Święty" Świętoń, Mateusz "Owca" Owczarek, Michał "Foka" Zającczarek

Zapaleni miłośnicy gier planszowych, którzy od wielu lat eksplorują różnorodny świat tych gier. Ich pasja do gier wykracza poza zwykłą rozrywkę; wolne chwile poświęcają na szczegółową analizę nowych gier, zagłębiając się w ich mechanikę, strategie i elementy tematyczne. Ich podejście do gier jest zarówno intelektualne, jak i przyjemne, co czyni ich szanowanymi postaciami w społeczności graczy.

Ocena ogólna:

5/5