Z cyklu kup i rzuć na kupkę #6

Każdy powód do zakupu nowej planszówki jest dobry.

Ostatnio był na przykład Dzień Dziecka, okazja wręcz idealna by sprawić sobie prezent. Skorzystałem więc z kodu zniżkowego w pewnym sklepie i uzupełniłem kolekcję o dwie pozycje:

Azul: Kryształowa Mozaika – dodatek niekoniecznie z gatunku must have, chociaż nakładki mogą okazać się bardzo przydatne. Urozmaici niezobowiązującą, popołudniową partyjkę, a wąskie pudełko świetnie wypełni jakąś denerwującą lukę w kalaxie.

Inventions: Evolution of Ideas – jak mógłbym przejść obojętnie obok najnowszego dzieła Vitala. Wszystkie jego gry zajmują zaszczytne miejsce na półkach, poza Escape Plan, z którą jakoś nie jest mi po drodze. Naturalnie, ostrzę już sobie zęby na tegoroczną kampanię Speakeasy. Więcej info na ten temat wkrótce.

A wam co przyniósł kurier z okazji Dnia Dziecka?

Redakcja okiemgracza.pl
Redakcja okiemgracza.pl

Mateusz "Owca" Owczarek

Zapalony miłośnik gier planszowych, który od wielu lat eksploruje różnorodne światy. Jego pasja do gier wykracza poza zwykłą rozrywkę; wolne chwile poświęca na szczegółową analizę nowych gier, zagłębiając się w ich mechanikę, strategie i elementy tematyczne. Jego podejście do gier jest zarówno intelektualne, jak i przyjemne, co czyni go szanowaną postacią w społeczności graczy.

Ocena artykułu:

3.7/5